Detoxikácia organizmu – nikdy nie je neskoro začať!

Sponzorovaný obsah

Detoxikácia organizmu - pomôžeme Vám!

Detoxikácia organizmu – s nami budete zdraví!

Konečne je tu dlho očakávaná jar! Príroda sa prebudila zo svojho zimného spánku, slniečko svieti, rozkvitli prvé kvety. Ožijeme aj my, zlepší sa nám nálada, cítime príval obrovskej energie. A začneme rozmýšľať ako skrášliť svoje okolie. Pustíme sa do upratania svojho bytu, domu, zasadíme kvety, umyjeme auto…
Keď sme už so svojim okolím skončili, nastal čas zamyslieť sa nad tým, že aj vo vlastnom organizme by sme mali poupratovať. A na to existuje jeden veľmi dobrý spôsob: detoxikácia!
Čo je vlastne detoxikácia organizmu?
Detoxikácia je proces očisty, počas ktorého oslobodíme organizmus od nahromadených a škodlivých toxínov.Týmto toxickým látkam sa nedokážeme ubrániť, sú všade v okolí: vo vode, vo vzduchu a tiež na našom stole – v konzumovanej strave.
Prečo je potrebné detoxikovať?
Organizmus preto potrebuje detoxikáciu, lebo po absolvovaní kúry bude vstrebávanie živín oveľa efektívnejšie, posilní sa imunitný systém, zrýchli sa metabolizmus a taktiež regeneračné procesy tela.
Dobre zvolená detoxikačná kúra dokáže divy. Po absolvovaní kúry sa budeme cítiť omnoho lepšie, plní energie. Má vplyv na celé naše telo, vlasy, pokožku, nechty. Vďaka zrýchlenému metabolizmu a odstránených toxických usadenín aj naša telesná hmotnosť klesne o pár kilogramov.
Čo sa odporúča dodržať počas detoxikácie?
Najdôležitejšie je piť dostatočné množstvo tekutín, pravidelný pohyb a dodržať zásady zdravej výživy. Jedzme hlavne potraviny, ktoré obsahujú veľa vlákniny (zeleninu, ovocie), pime bylinné čaje, ktoré pomáhajú fungovanie pečene a čo je ešte veľmi dôležité: vyhýbajme sa stresu!
Nezanedbávajme svoje telo, ono sa nám odvďačí za starostlivosť!